قوانین فروشندگان :

آخرین بروز رسانی : 1399/01/17 – ساعت 45 : 12
فروشندگان محترم اکیدا تاکید میکنیم که فایلهای محصولات خود را به دلیل اشغال کردن فضای اضافی Hard هارد سرور در سایت جت سورس آپلود نکنید. فقط میتوانید از لینک دانلود مستقیم فایلهایتان در سایتهای آپلود فایل معتبر استفاده کنید. آپلود تصاویر در توضیحات محصول با حجم کم مانعی ندارد.
هیچ فروشنده ای حق آپلود فایلهای محصولات خود در سایت جت سورس را ندارد و بر خلاف قوانین جت سورس میباشد.
در صورت مشاهده و انتشار اکانت فروشنده و محصولات آن بدون تذکر قبلی حذف و آیپی شخص بلاک میشود و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران در اختیار مراجع قانونی قرار خواهد گرفت.
لینک های دانلود فایلهای محصولات شما باید فقط و فقط و تاکید میکنیم حتما حتما از سایت های آپلود فایل معتبر باشد و تاکید میکنیم فایلهای محصولات باید به صورت فایلهای فشرده مانند : zip و … باشد.
قرار دادن لینک دانلود فایلهای محصولات سایت های سایر همکاران(قالب وردپرس ، افزونه ، اسکرپیت و …) و سایت های مشابه به هیچ عنوان مورد قبول نمی باشد ، حتی اگر صاحب اختیار و صاحب امتیاز محصول خود شما باشید.
قرار دادن و انتشار لینک های دانلود محصول در فایلهایی مثل .txt و … و مشابه آن و آپلود آن در سایت جت سورس به هیچ عنوان مورد قبول نمی باشد.
لینک های دانلود محصولات باید ترجیحا مستقیم باشد و حتما اعتبار داشته باشند و دارای تاریخ انقضا نباشند.
جهت راحتی کار شما میتوانید هر تعداد لینک دانلود محصول دارید در قسمت توضیحات همان محصول برای ما ارسال کنید تا آنرا به عنوان لینک های دانلود فایل محصول شما قرار دهیم.
انتشار هر کدام از محصولات ایرانی که صاحب امتیاز و صاحب اختیار آن نباشید به هیچ عنوان مورد قبول نیست و اجازه انتشار آن را ندارید.
انتخاب نام های فارسی و لاتین و …. جهت ساخت فروشگاه شما مانند : مشابه نام های جت سورس – jet_source و سایت های ژاکت و راستچین و … مورد قبول نمی باشد و در صورت مشاهده نام فروشگاه و محصولات آن تغییر و  یا حذف خواهد شد.
محصولاتی که دارای تصویر شاخص پست محصول و آیکن محصول و دیگر مشخصات لازم جهت انتشار محصول نیستند مورد تایید نمی باشند و تایید نخواهند شد. حدالمکان سعی کنید تصاویر زیبا و با کیفیت انتخاب شوند. حجم تمامی عکسها نباید بیش از 200 یا 300 KB کیلو بایت باشد.
هر محصول دارای شناسه می باشد که توسط جت سورس ساخته میشود و فروشندگان محترم اجازه تغییر شناسه را ندارند. در صورت مشاهده جت سورس میتواند محصول مورد نظر فروشنده را به صورت دائمی حذف نماید.
فروشندگان موظف هستند در صورت بروز مشکلات و آپدیت محصولات خود پیگیر باشند و آن را برطرف نمایند و به مشکلات و سوالات مشتریان و خریداران رسیدگی کنند. در صورت لزوم و دلخواه جت سورس در این کار به شما کمک خواهد کرد.
کپی کردن از تمامی مطالب محصولات منتشر شده در فروشگاه رسمی و اختصاصی جت سورس(jet_source) خلاف قوانین می باشد و مورد تایید نیست.
با استناد به قانون جرائم رایانه ای تعیین شده در قانون مجازات اسلامی و با توجه به مصادیق محتوای مجرمانه جرائم رایانه ای و با توجه به اینکه کلیه محصولات ارائه شده در سایت دارای شماره شناسایی هستند، در صورت تخلف از قوانین سایت پیگیری های قانونی جهت جلوگیری از سوء استفاده متخلفین توسط مراجع ذیصلاح به عمل خواهد آمد.
ماده ۷۴۰ قانون مجازات اسلامی : هرکس بطور غیر مجاز داده های متعلق به دیگری را برباید و یا از داده های دیگران به نفع خود سوء استفاده نماید، چنانچه عین داده ها در اختیار صاحب آن باشد طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۲۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا یکسال محکوم خواهد شد.
ماده ۷۴۵ قانون مجازات اسلامی : هرکس بوسیله سامانه های رایانه ای یا مخابراتی داده های دیگری را بدون رضایت او منتشر و یا در دسترس دیگران قرار دهد به نحوی که منجر به ضرر یا عرفا موجب هتک حیثیت او شود طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۴۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا ۲ سال و یا هر دو محکم خواهد شد.


قوانین مشتریان و خریداران :

آخرین بروز رسانی : 1399/01/17 – ساعت 45 : 12
استفاده از محصولات وب سایت جت سورس منوط به پذیرش قوانینی به شرح زیر می باشد :
خریداران متعهد هستند در استفاده از محصولات این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند.
جت سورس هیچ گونه دخالتی در محصولات فروشندگان جهت آپدیت محصولات ، مشکلات محصولات و …. ندارد و مسئولیت محصولات منتشر شده به عهده خود فروشنده میباشد. جت سورس در صورت مشاهده فقط میتواند در صورت لزوم پیگیر موضوع باشد.
تنها فروشگاه رسمی و اختصاصی سایت جت سورس با نام (jet_source) می باشد.
قبل از خرید محصولات دقت کافی را داشته باشید. مشخصات و توضیحات و … محصولات را حتما بررسی کنید ، چون در صورت بررسی نکردن ، عواقب آن به عهده خود شما خواهد بود.
استفاده یا خرید محصولات وب سایت جت سورس به منزله موافقت با قوانین سایت می باشد .
تغییرات در سیاست های سایت :
ممکن است جت سورس گاهی سیاست های کاری خود را بهبود و یا تغییر دهد. ما به شما پیشنهاد می کنیم که هر چند وقت یکبار این صفحه را مطالعه کنید تا از تغییرات احتمالی سیاست های ما آگاه شوید. چنانچه هر سوالی درباره قوانین و سیاست های سایت جت سورس داشتید می توانید آنرا با ما از قسمت (تماس با ما) در میان بگذارید.